Ceník služeb

  • Úvodní konzultace
  • Návrh řešení
  • Realizace
  • Realitní služby
  • Právní služby

Bez poplatku

Bez poplatku

Investiční řešení:                Bez poplatku nebo individuálně

Individuálně stanovená odměna podle konkrétního řešení na základě smlouvy o poskytování finančních služeb mezi mnou a Vámi. Výše odměny je nižší, než standardní vstupní poplatky investičních společností, které v tomto případě nejsou účtovány. Veškeré informace obdržíte v rámci návrhu řešení zdarma.

 

Firemní řešení:                    Individuálně dohodnutá odměna

Individuálně stanovená odměna podle konkrétního řešení na základě smlouvy o poskytování finančních služeb. Odvíjí se například od výše realizovaného úvěru, typu investice apod. Podrobnosti dohodneme na osobní nebo on-line schůzce.

 

Ostatní řešení:                      Bez poplatku

např. úvěry, hypotéky, pojištění

V těchto případech jsem placen za realizované řešení provizním způsobem přímo od finančních institucí. Jsem nezávislý konzultant a spolupracuji se všemi významnými finančními institucemi v ČR, což Vám přináší možnost využít vždy nejoptimálnější řešení. Každý den mám k dispozici aktualizované informace z celého trhu a porovnání jednotlivých nástrojů. Při návrhu řešení nevybírám konkrétní produkty podle výše provize, ale podle toho, zda nejlépe odpovídá Vašim potřebám. Jsem na trhu již více než 20 let a doporučuji pouze takové řešení, za kterým si stojím, a které je pro Vás z dlouhodobého pohledu nejvýhodnější.

Dle dohody se spolupracující realitní kanceláří RE-MAX a Jakub Dujíček

Dle dohody se spolupracující právní kanceláří

JUDr. Jana Grygerová